Певицата Пинк обяви, че е била заразена с новия коронавирус, след като американската поп звезда и 3-годишният й син са развили симптоми преди две седмици, предаде Асошиейтед прес и БТА.
След положителната проба, семейството й се е изолирало, като никой друг негов член не е заразен, съобщи съобщи тя в Twitter.
Носителката на награди "Грами" заяви още, че ще дари по 500 000 долара на два спешни фонда за борба с коронавируса и нарече медицинските работници "герои", като завърши публикацията си с призив към хората.
"Карантината от две седмици е решаваща: моля ви, останете си вкъщи", написа тя.
Източник: Новините на Нова
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!