Певицата Пинк дари 1 млн. долара за борбата срещу коронавируса, след като самата тя преболедува

Певицата Пинк дари 1 млн. долара за борбата срещу коронавируса, след като самата тя преболедува

Всичко от Виктория Симеонова
Виктория Симеонова
04.04.2020 10:11
61
0

Певицата Пинк обяви, че е била заразена с новия коронавирус, след като американската поп звезда и 3-годишният й син са развили симптоми преди две седмици, предаде Асошиейтед прес и БТА.

След положителната проба, семейството й се е изолирало, като никой друг негов член не е заразен, съобщи съобщи тя в Twitter.

 

https://twitter.com/Pink/status/1246251485987364864?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1246251485987364864&ref_url=https%3A%2F%2Fnova.bg%2Fnews%2Fview%2F2020%2F04%2F04%2F283884%2F

 

Носителката на награди "Грами" заяви още, че ще дари по 500 000 долара на два спешни фонда за борба с коронавируса и нарече медицинските работници "герои", като завърши публикацията си с призив към хората.

 

https://twitter.com/Pink/status/1246251412117262342?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1246251412117262342&ref_url=https%3A%2F%2Fnova.bg%2Fnews%2Fview%2F2020%2F04%2F04%2F283884%2F

 

"Карантината от две седмици е решаваща: моля ви, останете си вкъщи", написа тя.

 

Източник: Новините на Нова

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.