49-годишен мъж от Бургас катастрофира сам с електрическа тротинетка след като я управлявал с 2.40 промила алкохол в кръвта, пише NOVA. Инцидентът е станал вечерта около 20:36 ч. в ж.к. „Меден рудник“, в района на блок 57.
Жена твърди, че пиян полицай се е врязал в колата ѝ в Перник (видео)
Мъжът е паднал на пътното платно и е получил лека травма на главата. Прегледан е от медицински екип, но е отказал хоспитализация и е освободен за домашно лечение.
Управлението на тротинетки в нетрезво състояние не само излага на риск живота на водача, но и този на пешеходците и останалите участници в движението. Време е да осъзнаем, че правилата за безопасност важат за всички — без значение дали си зад волана на автомобил или на кормилото на тротинетка.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!