Жители на панагюрското село Левски посрещнаха Великден пред заключена църква и служба, излъчвана на мобилен телефон.
Местните сигнализират, че църквата "Св. Георги" е била ремонтирана и е трябвало да отвори за Великден, като им било обещано, че службата ще се състои. Когато отишли обаче за празничното богослужение, заварили заключени врати и катинар. Дори нямало човек, който да бие камбаната в полунощ.

Църквата обеща на Столична община имот за училище, но с години нищо не се случва (РЕПОРТАЖ)
На сградата липсвала каквато и да било информация освен залепен лист хартия с телефоните на двама свещеници. Местните се опитали да позвънят на номерата, но никой не отговорил.

Надяваме се това да е последният празник, който вярващите там посрещат по този начин.
Сигнализирайте ни за всякакви подобни абсурди на gospodari.com
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!