По ваш сигнал: В Панагюрско посрещнаха Великден пред заключена църква и със служба по телефона (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
05.05.2024 10:23
279
0

Жители на панагюрското село Левски посрещнаха Великден пред заключена църква и служба, излъчвана на мобилен телефон.

Местните сигнализират, че църквата "Св. Георги" е била ремонтирана и е трябвало да отвори за Великден, като им било обещано, че службата ще се състои. Когато отишли обаче за празничното богослужение, заварили заключени врати и катинар. Дори нямало човек, който да бие камбаната в полунощ.

Църквата обеща на Столична община имот за училище, но с години нищо не се случва (РЕПОРТАЖ)

На сградата липсвала каквато и да било информация освен залепен лист хартия с телефоните на двама свещеници. Местните се опитали да позвънят на номерата, но никой не отговорил.

Надяваме се това да е последният празник, който вярващите там посрещат по този начин.

Сигнализирайте ни за всякакви подобни абсурди на gospodari.com

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.