Почина фелдшерът с Covid-19, който по свое желание напусна болницата в Шумен

Почина фелдшерът с Covid-19, който по свое желание напусна болницата в Шумен

Всичко от Виктория Симеонова
Виктория Симеонова
19.06.2020 12:05
42
0

Фелдшерът с COVID-19, който отказа лечение в шуменската болница, почина, предаде Нова тв.

Припомняме, че 80-годишният фелдшер и съпругата му доброволно напуснаха болницата в града и бяха поставени под домашна карантина в село Климент.

Рекорден скок на случаите у нас: 132 са заразените с Covid-19 за деня, 6 души са починали

Във вторник вечер почина и 75-годишната жена.

Мъжът ще бъде погребан в петък в село Климент при строги мерки за сигурност.

Според местните власти, именно медикът е предизвикал масовото заразяване на хора в Каолиновско.

Източник: Нова тв

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.