Фелдшерът с COVID-19, който отказа лечение в шуменската болница, почина, предаде Нова тв.
Припомняме, че 80-годишният фелдшер и съпругата му доброволно напуснаха болницата в града и бяха поставени под домашна карантина в село Климент.
Рекорден скок на случаите у нас: 132 са заразените с Covid-19 за деня, 6 души са починали
Във вторник вечер почина и 75-годишната жена.
Мъжът ще бъде погребан в петък в село Климент при строги мерки за сигурност.
Според местните власти, именно медикът е предизвикал масовото заразяване на хора в Каолиновско.
Източник: Нова тв
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!