Труп на починал човек стресна гражданите на метростанция "Сердика" 2 тази сутрин.
Според информацията, движението на метрото към този момент не е прекъснато, но по-рано тази сутрин е имало забавяне на мотрисите.
От МВР потвърдиха за инцидента и добавиха, че смъртта е настъпила по естествен начин. На място има полицаи.

За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!