Полицията на крак след въоръжен грабеж в заложна къща в Благоевград

Полицията на крак след въоръжен грабеж в заложна къща в Благоевград

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
06.11.2018 13:25
73
0

Маскирани и въоръжени мъже извършиха дързък обир на заложна къща "Софком" в Благоевград.

 

Сигналът е подаден малко след 12 часа днес, съобщи "Струма".

 

По първоначална информация, в заложната къща на ул. "Полковник Дрангов" нахлули четирима маскирани, които заплашили с пистолет служителката. Жената изпаднала в шок, направила опит да крещи, но била повалена от единия от нападателите. Докато той притискал главата ѝ в пода, останалите грабили златни пръстени и ланци. След по-малко от пет минути обирджиите избягали с автомобил.

 

От полицията в Благоевград потвърдиха информацията за грабежа.

 

Все още не е установено колко точно е ограбеното злато. Заложната къща е била открита неотдавна. Служителката не е наранена, но е в шок. Предстои да бъде разпитана.

 

Районът е отцепен, а полицаи са блокирали пътните артерии на входовете и изходите на Благоевград.

 

 

Източник: dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.