Скъпи приятели, много от вас зададоха въпроси свързани с бременността и влиянието на COVID-19 върху майката и плода. Ето и отговорът на доц. д-р Атанас Мангъров – завеждащ Детското отделение на Инфекциозна болница-София:
„Бременните са нито по-малко, нито повече застрашени от всеки друг“
Той уточни, че все още няма данни за опасност за плода.
Пълният му отговор чуйте във видеото.
Целият разговор с доц. Мангъров вижте на нашата Фейсбук страница.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!