Поредното безхаберно шофиране по трамвайни релси в София (видео)

Всичко от Мариана Валентинова
Мариана Валентинова
15.04.2025 20:48
2291
0

Поредният тарикат, решил да шофира по трамвайни релси в столичния квартал „Люлин“. Кадри от „геройството му“ бяха качени във Facebook групата „Люлин“.

Ние от "Господарите" не знаем какво провокира шофьорите да тестват колите си, но определено не е повод за гордост. Силно се надяваме, че този шофьор ще бъде наказан, за да се прекратят случаите на подобно безхаберно шофиране!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.