Пожар избухна в най-голямата болница в Пловдив

Пожар избухна в най-голямата болница в Пловдив

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
04.10.2018 9:18
127
0

Пожар избухна в най-голямата болница в Пловдив - "Свети Георги", и наложи евакуацията на десетки пациенти.

 

Пламъците избухнали към 3,00 ч. в нощта срещу четвъртък в западната част на отделението по урология, което се намира на деветия етаж. За щастие при инцидента няма пострадали хора. Нанесени са само материални щети.

 

Причините за възникването на пожара все още се изясняват.

 

Източник: Nova.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.