Тази седмица премиерът Бойко Борисов е на среща на високо равнище на ООН в Ню Йорк.
Там нашият премиер направи всичко възможно, за да се снима с Доналд Тръмп. Вижте как премина трисекундната им среща и какво си казаха.
Тази седмица премиерът Бойко Борисов е на среща на високо равнище на ООН в Ню Йорк.
Там нашият премиер направи всичко възможно, за да се снима с Доналд Тръмп. Вижте как премина трисекундната им среща и какво си казаха.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!