Премиерски преживявания и неволи на високо равнище на срещата на ООН

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
27.09.2018 19:23
74
0

Тази седмица премиерът Бойко Борисов е на среща на високо равнище на ООН в Ню Йорк.

 

Там нашият премиер направи всичко възможно, за да се снима с Доналд Тръмп. Вижте как премина трисекундната им среща и какво си казаха.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.