Към нас се обърнаха разтревожени представители от организации за защита на животните. Те ни разкриха ужасяващите условия, при които живеят кучетата в приюта в Дупница.
Защитниците на животните разказват, че в клетките е имало кучета на синджири, които системно нямали достъп до вода. Животните се държат и без храна, а след кастрация раните им гноясват, защото никой не ги поглежда.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!