Прокуратурата разследва смъртта на жена, починала в столична болница

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
18.03.2026 10:30
267
0

Софийска градска прокуратура ръководи разследване по смъртта на 36-годишната Л. Д., която починала на 9 март 2026 г. в болница в София. Причината за образуването на досъдебното производство е възможно причиняване на смърт поради незнание или немарливо изпълнение на медицинска професия.

Разследват смъртта на млада жена след естетична процедура с хиалурон

Производството е започнало на 10 март 2026 г. по чл. 212, ал. 2 от Наказателно-процесуалния кодекс с разпит на свидетел и се води от следовател в Следствения отдел на СГП. В момента се извършват интензивни действия за събиране и проверка на доказателства с цел пълно и обективно изясняване на случая в съответствие със закона.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.