Голяма дупка зейна в асфалта до Софийската опера, предаде Сега.
Тя е с диаметър около метър и е на едно от платната на ул. "Г.С.Раковски".
На място е изпратен багер. Дупката е само на метри от сградата на Столична община. Движението е затруднено.

Според живущи в района, цитирани от novini.bg, инцидентът е станал вчера следобед, когато колелото на автомобил с жена и дете в влязло в образувалата се дупка.

За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!