Протест срещу високите цени на горивата ще блокира центъра на София

Протест срещу високите цени на горивата ще блокира центъра на София

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
13.06.2019 7:05
124
0

Протестно автошествие срещу високите цени на горивата ще се проведе днес в София, съобщава БГНЕС.

 

 

ЦЕНАТА НА МАСОВИЯ БЕНЗИН ДОГОНВА ТАЗИ НА ДИЗЕЛА

 

 

Протестиращите ще блокират центъра на София точно в 17 ч. с начална точка - паркинга на Българска народна банка. От там автомобилите ще се отправят към Министерски съвет. Ще минат по Цариградско шосе, при кръговото движение на 4-ти км ще завъртят и ще се върнат към центъра.

 

 

""

 

 

ДЪРЖАВАТА НЕ ВИДЯ МОНОПОЛ В ТЪРГОВИЯТА С ГОРИВА

 

 

„Преди месец и половина при почти същата цена на суровия петрол и курс на долара цената на горивото бе под 2.00 лв. за литър, а днес е с близо 0.30 лв./л повече! Като прибавим и предстоящото необосновано увеличение на цената на ток, парно и топла вода, очевидно, че ще бъде генерирана сериозна инфлация и ще бъде „гарантирано“ още по-жестоко обедняване на българския народ”, заявяват организаторите на протестното шествие във Фейсбук.

 

 

Източник: БГНЕС

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.