Пускат нова туристическа автобусна линия в София

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
30.07.2024 10:10
365
0

Пускат нова туристическа автобусна линия в София, стана ясно от сайта на Столична община. Линията ще е с номер 200 и тръгва в София от 3 август.

Снимка: СО

Тя ще се обслужва с двуетажни автобуси и ще се движи през уикендите до 15 септември. Целта ѝ е да се развие достъпът до туристически обекти в София. 

Автобусите ще се движат в центъра на града с начална и крайна спирка „Площад „Свети Александър Невски“ (на ул. „Оборище“). 

Пускат експресни двуетажни автобуси от Централна гара до Летище София

Снимка: Иван Лазаров/БТА (ПБ)

Маршрутът и спирките на новата туристическа линия са достъпни на сайта на Столична община. 

Припомняме, че от 15 юли в София тръгна и друга нова автобусна линия с номер 61, с начална спирка под Моста на влюбените на бул. „България“ и с маршрут до местността „Златните мостове“ в природен парк „Витоша“. 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.