Рачков и Мария подписват коалиционно споразумение - в добро или зло, докато Зуека ги раздели

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
11.09.2018 9:53
113
0

В първото предаване на 16-тия сезон новите водещи Мария и Рачков подписаха специален договор, който е подготвен от ръководството на предаването.

 

 

Целта е да бъде скрепена двойката им за благото на предаването.

 

 

Дали обаче това е опасано в договора, или двамата подписаха нещо съвсем други, вижте във видеото.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.