Ремонтът на "лицето на София" също остава за догодина

Ремонтът на "лицето на София" също остава за догодина

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
07.06.2019 13:54
79
0

Има вероятност ремонтите около храма "Св. Александър Невски", Народното събрание и Военния клуб в София да останат за следващата година, пише Медиапул.

 

НЕ Е ХУБАВО, НО Е ГОТОВО - РЕМОНТЪТ НА "ГРАФА" НАЙ-СЕТНЕ ПРИКЛЮЧИ!

 

Все още не е ясно кога въобще ще започне работата по тази част от центъра на столицата, въпреки че договорът за обновяването на  пространствата беше подписан преди малко по-малко от година със срок за изпълнение от 365 дни.

 

Забавянето се случва, тъй като ще се правят промени на работния проект, обясняват от Столичната община.

 

По неофициална информация са нужни доста промени на проекта, освен това трябва да се извършат и археологически проучвания, а и да се сменят тръби на "Топлофикация". Така работата, която включва основно подмяна на настилките по тротоарите и частично пренареждане на павета, включително жълти, почти сигурно ще подмине удобно местните избори през есента.

 

Припомняме, че управляващите от ГЕРБ натрупаха сериозни негативи от ремонта на ул. "Граф Игнатиев", тъй като очевидно той не беше свършен качествено и навреме. Обновяването на центъра се прави основно с европари, а общата стойност на проекта е над 46 млн. лева.

 

 

Източник: Медиапул

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.