Професионалната танцьорка Катя Джоунс падна два пъти на живо по време на телевизионното шоу "St. Danly Dancing", пише The Independent.

Руската танцьорка падна по време на своя вдъхновяващ танц ча-ча-ча на песента "It's Raining Men". Второто ѝ падане се случи на стълбите, докато разговаряше с водещата на програмата Клаудия Ункълман. Заради двете падания в рамките на няколко минути, руската танцьорка беше заподозряна, че е употребила алкохол.
.jpg)
Красавицата обаче отрече обвиненията. "Не съм била пияна, както някои хора си мислят. Първото падане беше инцидент, а второто падане го направих нарочно, за да се подиграя сама на себе си пред водещата", коментира Джоунс.

Танцьорката миналата година се забърка в скандал, след като се появиха кадри, на които целува състезателя Шон Уолш.

Джоунс и партньорът ѝ Бъшел успяха да съберат само 18 точки от 40 заради падането по време на танца. „Не беше никак вълшебно, от части дори беше трагично“, коментира съдия Бруно Тониоли.
Източник: The Independent
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!