"Преди 75 години българският народ посреща с радост войските на Червената армия" - така руският посланик в София откри изложбата, посветена на 9 септември.
МВНР ЗА ИЗЛОЖБА НА РУСКОТО ПОСОЛСТВО ЗА 9 СЕПТЕМВРИ: ЧЕРВЕНАТА АРМИЯ ДОНЕСЕ ПОЛОВИН ВЕК РЕПРЕСИИ
Ето какво видя там Дойче веле.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!