Сайтът на администрацията на Министерски съвет, на който хората могат да изразят мнението си по въпроса с лятното и зимното часове време, не работи.
Официалният край на гласуването е днес в 17:30, но повече от час това е невъзможно.
За да се гласува, трябва да се направи регистрация на сайта https://euaffairs.government.bg/page.php?c=24&d=15676, след като се попълнят всички полета, би трябвало да може лесно да се изрази мнение, но потребителите разбират, че "Страницата е в процес на разработка"?!
.jpg)
Всяка страна от Европейския съюз сама избира дали да остане на лятно, или зимно часово време. Това обаче явно не се случва в България, тъй като единственият начин гражданите да изразят мнението си, не е ефективен.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!