Шарково вече е под карантина, не се допускат и медии

Шарково вече е под карантина, не се допускат и медии

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
22.07.2018 8:51
65
0

Карантинна зона от 3 километра около огнищата на чума се въвежда от днес в Ямболско. Полицаи са извели от Шарково гражданите, които бяха блокирали пътя до последното оцеляло стадо, съобщи bTV.

 

 

Хората са в района на село Малко Шарково, като не е имало ексцесии и сблъсъци.

 

Представители на медиите също не могат да стигнат до населеното място.

 

Според заповедта на агенцията по храните, която е с вчерашна дата, в Шарково не се допускат автомобили и хора, които нямат адресна регистрация в селото. Изключение се прави само за ветеринари, работници, ангажирани с дезинфекцията, полицаи, пожарникари, представители на властите и търговци, които зареждат магазините в селото.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.