Шофьор нахлу с джипа си в мол. Безразсъдното действие се случило в Чикаго, съобщава Дарик.

На видео, което е публикувано в Twitter, се вижда как автомобилът минава покрай магазините и посетителите в мола, помитайки всичко по пътя си. Няма информация за пострадали, нанесени са само материални щети.

Шофьорът влязъл в търговския център около 14 часа чикагско време.

Източник: Дарик
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!