Шофьор подкара джип в мол (видео и снимки)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
22.09.2019 12:01
80
0

Шофьор нахлу с джипа си в мол. Безразсъдното действие се случило в Чикаго, съобщава Дарик.

 

""

 

На видео, което е публикувано в Twitter, се вижда как автомобилът минава покрай магазините и посетителите в мола, помитайки всичко по пътя си. Няма информация за пострадали, нанесени са само материални щети.

 

 

""

 

 

Шофьорът влязъл в търговския център около 14 часа чикагско време.

 

 

""

 

Източник: Дарик

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.