Ще заработи ли най-накрая Зоополицията у нас?

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
01.02.2018 19:40
88
0

След кампания на "Господари на ефира" преди повече от 2 години МВР се опита неуспешно да създаде Зоополиция. Вчера беше даден старт на втори опит.

 

 

Дани Йорданов се срещна с вътрешния министър Валентин Радев. По думите на Радев вече има Зоополиция. Като част от новото звено работят 433 човека. В движения са пуснати и брандирани автомобили.

 

Радев призова хората, ако видят нещо нередно с някое животно, да се обадят на 112 или в МВР.

 

Той уточни, че тяхната функция ще е контролираща и не бива да се очаква от тях да се занимават с всякакви проблеми.

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.