Скъсан е газопровод при изкопни дейности в столичния квартал "Витоша", сигнализираха Gospodari.com жители на района.
.jpg)
На място има полиция и пожарна. Има изтичане на газ от около час, но не се е наложила евакуацията на хора.

Чакат се на място екипи на "Овъргаз", които да спрат газоподаването в квартала.
Oчаквайте подорбности!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!