Сладкото мече Нора е безкрайно щастливо, че може да се къпе в лед и да се чувства като в естествената си среда, марак че е в зоопарк.
Играта и радостта на мечето са толкова искрени, че няма как да не ви накара да се усмихнете.
Сладкото мече Нора е безкрайно щастливо, че може да се къпе в лед и да се чувства като в естествената си среда, марак че е в зоопарк.
Играта и радостта на мечето са толкова искрени, че няма как да не ви накара да се усмихнете.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!