Гледаме гениално българско разделно сметосъбиране. Уж, идеята е да се събират отделно отпадъците, за да се щади околната среда. но за жалост не се получава точно така.
Друг наш зрител ни изпрати видео, на което се вижда как службите по почистване вместо да помагат, пречат.
ВИЕ ГИ ХВАЩАТЕ, НИЕ ГИ ПУСКАМЕ: УНИЩОЖАВАНЕ НА ДОКУМЕНТИ ПО БЪЛГАРСКИ
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!