Служби по почистване замърсяват, вместо да чистят

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
18.01.2017 13:21
89
0

Гледаме гениално българско разделно сметосъбиране. Уж, идеята е да се събират отделно отпадъците, за да се щади околната среда. но за жалост не се получава точно така.

 

Друг наш зрител ни изпрати видео, на което се вижда как службите по почистване вместо да помагат, пречат.

 

 

ВИЕ ГИ ХВАЩАТЕ, НИЕ ГИ ПУСКАМЕ: УНИЩОЖАВАНЕ НА ДОКУМЕНТИ ПО БЪЛГАРСКИ

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.