Фейсбук зевзеците взеха на подбив безумните ремонти в центъра на столицата, а шокът е особено голям от вида на настилката в градинката пред храма Свети Седмочисленици.
В социалните мрежи дилемата е дали това са плочки за баня, балатум и дали случайно идеята на избора им не е "там да се самоубиват епилептици". От Sofia Smeh Park разкриха, че в градинката пред църквата прилежно ще бъдат спазени българските иновативни тенденции.




Източник: Оffnews.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!