Висш служител на Министерството на младежта и спорта е задържан със сумата от 60 000 лв. в белязани банкноти, информира NOVA.

Предадоха на съд председател на ТЕЛК-Габрово заради подкупи
Акцията на Софийската градска прокуратура и Антикорупционната комисия е проведена в петък по обяд. По непотвърдена информация става въпрос за началник на отдел.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!