Спомен за Дейвид с песен в негово изпълнение (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
07.07.2023 7:59
374
0

Скъпи приятели, представяме ви един спомен за първия репортер на "Господарите" Дейвид Славчев с песен в негово изпълнение. Песента "Любовта е" е изпълнена през 2021 година от Дейвид и Симфониетата на град Видин на сцената на драматичния театър "Владимир Трандафилов" в дунавския град. Тя е по текст и музика на Вида Пиронкова и оркестрация на Димитър Косев. Видеото е заснето по време на пермиерата на спектакъла "Ирония на съдбата" на Видинския театър. По това време Дейвид беше негов директор.

Първият репортер на "Господари на ефира" Дейвид Славчев почина на 7 юни след дълго боледуване. Но остава завинаги в сърцата и на нашия екип, и на този на театъра. Ще го помним като в клипа - на сцената, с блясък в очите и микрофон в ръка...

Сбогом, Дейвид, благодарим ти! (видео)

Сбогом, Дейвид, благодарим ти!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.