Въоръжен грабеж и стрелба в центъра на Благоевград около 6:30 часа тази сутрин. Има ранен. Нападението е извършено срещу инкасо автомобил, който излизал от гараж на площад "Македония" в града. Районът е отцепен от полицията, предаде NOVA.
Нападателите са трима. Те са неизвестни към момента. Единият от охранителите е прострелян в областта на слабините. Това съобщиха от Областната дирекция на вътрешните работи в Благоевград.

Простреляният охранител е настанен за лечение в МБАЛ – Благоевград за уточняване на състоянието.
Нападателите се издирват.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!