Свързаната със смъртта на Матю Пери "кетаминова кралица“ също ще се признае за виновна пред съда. Джасвин Санга е обвинена в това, че е продала на Матю Пери лекарствата, довели до смъртта му. 42-годишната Санга, гражданка на САЩ и Великобритания, е петият и последен обвиняем за смъртта от свръхдоза на актьора от „Приятели“, който постига споразумение с федералните прокурори. Така Санга ще избегне процеса, който бе насрочен за септември, информира NOVA.
В писмено заявление до съда 42-годишната Санга се съгласява да се признае за виновна по пет федерални криминални обвинения, включително, че е осигурила кетамина, довел до смъртта на Пери, отбелязва AP.
Финалното споразумение е постигнато година след щателното разследване и след обявеното от федералните прокурори, че петима души са обвинени за смъртта на Пери на 28 октомври 2023 г.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!