Тази вечер в „Господари на ефира“

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
02.07.2018 14:38
20
0

Понеделник вечер в "Господари на ефира“ ще видим как “FaceБойко” закри европредседателствотои как коментира вота на недоверие към правителството. Ще се върнем към инсинератора, който бълва черен дим насред София, за да зададем няколко неудобни въпроса на екоминистъра Нено Димов. Очаква ни и поредно продължение на темата за транспортната фирма, която продава автобусни билети до Пловдив на двойна цена, защото Ева отново ще се срещне със заместник-кмета по транспорта. И преди да завършим днешното предаване, ще ви покажем едно паркиране като „по учебник“ в рубриката ни „ТариКАТ парад“.

Ако сте пропуснали вечерното предаване от 23:00 часа, може да го гледате отново всеки делничен ден от 17:30 ч., в ефира на NOVA.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.