В първото за сезона предаване "Господари на ефира“ ще видим завръщането на екран за първи път след дългогодишна пауза на любимата двойка водещи – Димитър Рачков и Мария Игнатова. Специално за старта ще си припомним кадри от старите ленти с тяхно участие, а след това ще станем свидетели на сключването на едно важно споразумение. Продължаваме с откриването на новия политически сезон, белязано с оставки, сини каски и коалиционни маски. Ще се върнем и към едно паметно участие в ефир на скандалните Нора Недкова и Валентин Кулагин. Ще разкрием още и поредната нагла схема за незаконно придобиване на шофьорска книжка. Финалът ще бъде забавен, защото отиваме право във „ФЕН ТВ“, за да чуем един поздрав на висок градус от почерпен зрител.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!