Тази вечер в „Господари на ефира“ ще се посмеем с палавия език на Благо Джизъса. Ще се срещнем и с шефа на скандалната фирма "Моко Солюшън", която организира концерти..ама на уж. После ще насочим внимание към още една екобомба, която цъка на Панчаревското езеро. И за финал ни очаква едно разтърсващо издание на рубриката за нелепици и резили - „ Гледам и не вярвам на ушите си”.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!