Мъж изпусна телефона си от самолет, докато записва видео. Устройството продължило да снима по време на цялото падане към земята, пише Laughingsquid.com.
(2).jpg)
Блейк Хендерсън летял в малък самолет и правел видео на друг самолет с телефона си Samsung Galaxy S5, когато устройството му се изплъзнало от ръцете и паднало. Телефонът продължил да записва видео по време на целия полет надолу, паднал в градината на човек, който през това време чистел тревата.
(3).jpg)
Във видеото се вижда и лицето на мъжа, който намерил телефона в двора си.

В крайна сметка устройството било върнато на Блейк, а неговия племенник Робърт Райън сподели кадрите в YouTube.
Източник: Laughingsquid.com., YouTube
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!