Тинтири-минтири: Доналд Тръмп пее I've Got The Power, а Румен Радев- "Моето мъжко момиче"

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
10.02.2017 18:31
115
0

На трето място в музикалната ни класация Тинтири-минтири се нарежда Доналд Тръмп, който през януари встъпи в длъжност като президент на САЩ. Още в първия ден Тръмп запя  I've Got The Power. 

 

Второто място е за президентската рокада у нас. Новият ни президент Румен Радев запя на свой ред "Моето мъжко момиче" като поздрав за Корнелия Нинова.

 

Първото място е за българската гордост Григор Димитров и успехът му в Австралия. Голям принос за успеха му има нежната му половинка Никол, с нейните песни и....тренировки.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.