Трамвай дерайлира в жк Връбница 1 по линия 11 (видео)

Всичко от Мариана Валентинова
Мариана Валентинова
02.04.2025 19:29
1524
0

Трамвай дерайлира в жк Връбница 1 по линия 11. Това е пореден подобен инцидент с трамвай през последните месеци. Това е втори подобен инцидент на това място от началото на годината. Потребители отбелязват, че вероятна причина може да е проблем със стелката. 

Очевидно е, че трябва да се вземат спешни мерки за ремонт и на релсовия път преди да има тежко пострадали!

Трамвай излезе от релсите и се удари в стълб в София

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Новини

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.