Трамвай дерайлира в жк Връбница 1 по линия 11. Това е пореден подобен инцидент с трамвай през последните месеци. Това е втори подобен инцидент на това място от началото на годината. Потребители отбелязват, че вероятна причина може да е проблем със стелката.
Очевидно е, че трябва да се вземат спешни мерки за ремонт и на релсовия път преди да има тежко пострадали!Още от Новини
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!