Уличното осветление в голяма част от община Горна Оряховица спря

Уличното осветление в голяма част от община Горна Оряховица спря

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
13.08.2019 8:58
63
0

Уличното осветление спря в голяма част от община Горна Оряховица, предаде БНР, като причина за това е изключване на радиоуправлението на системата.

 

Сега се оказва, че отговорната за уличното осветление фирма е неоткриваема за местната власт. Тя е изградила системата по договор с Министерството на икономиката.

 

Налага се в общината да се върнат към статара система с часовници, за да се възстанови осветлението. Само че много от таблата са повредени от вандалски прояви и ще отнеме време и пари да бъдат ремонтирани. 

 

Властите в Горна Оряховица вече са изпратили писмо до Министерството на икономиката, за да информират за проблема.

 

 

Източник: БНР

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.