Въоръжени бандити опитаха да оберат бензиностанция в София

Въоръжени бандити опитаха да оберат бензиностанция в София

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
02.08.2018 11:02
65
0

Неуспешен опит за грабеж на столична бензиностанция. Сигналът за инцидента е подаден около 23:30 ч. снощи.
 

По първоначална информация двама маскирани мъже нахлули в бензиностанция на бул. „Цветан Лазаров”. Единият ударил с ръка служителката на касата, а другият взел касовото чекмедже с оборота.
 

При бягството обаче двамата изпуснали парите на земята и в крайна сметка избягали в неизвестна посока без да откраднат нищо. Извършителите все още се издирват.

 

Източник: Dariknews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.