Вдъхновяващо: Доброволци строят къща за самотна майка с две деца

Вдъхновяващо: Доброволци строят къща за самотна майка с две деца

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
24.07.2019 9:41
46
0

Има и добри новини по нашите географски ширини и доброто все пак тържествува. Пример за това са доброволците, които строят къща на самотна майка с две деца.

 

 

След земетресението през 2012 година жилището на Гергана от село Драгичево станало необитаемо, пише Dir.bg. Затова в момента ѝ се налага да живее в общежитие на БДЖ.

 

 

"Тя живееше в много лоши условия. Затова се заехме със строежа на нов дом. Надявам се, че до Коледа ще приключим със строежа", заяви доброволецът от Фондация "АДРА - България" Мариан Димитров.

 

 

Гергана от своя страна благодари на всички, които са ѝ помогнали.

 



На 22 май 2012 година земята се разтресе в 2.58 часа в Пернишкия регион. Силата на земетресението, отчетена от БАН, беше 5,8 по скалата на Рихтер.

 

 

Източник: Dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.