Тежка катастрофа е станала рано тази сутрин на метростанция "Жолио Кюри" в София.
Автомобил се е врязал в стълба на светофара на кръстовището на бул. "Драган Цанков" и ул. „Фредерик Жолио Кюри“. Няма пострадали при инцидента.
От СДВР заявиха за медията ни, че сигнал за инцидента е подаден малко след 3:00 часа тази сутрин. В превозното средство е имало двама души - момче и момиче, но те не са пострадали сериозно. Водачът е загубил контрол над автомобила и това е довело до катастрофата.
От жестокия удар предната броня на автомобила беше изхвърчала на около 3 метра. Цяло чудо е, че по време на удара не е имало пешеходци.
Източник: Novini.bg
Видео: Youtube.com/Strkol
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!