Вие ги хващате, ние ги пускаме: Испанец пее Издислав

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
14.02.2017 19:18
85
0

Тази седмица в рубриката ни Вие ги хващате, ние ги пускаме ни изпратихте няколко международни видеа. Отскачаме до Индия, за да видим едно доста натурално виенско колело.

 

Другото видео ни показва трудностите, които среща един сириец в опитите си да говори български език. А за финал ще чуем как се забавлява испански барман.

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.