Вие ги хващате, ние ги пускаме: каране в насрещното и опасно забавление на пътя

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
07.02.2017 19:06
75
0

Рубриката ни "Вие ги хващате, ние ги пускаме" започва с нагло нарушение, заснето от наш зрител. На видеото се вижда как шофьор тръгва в насрещното, за да спести малко път.

 

Негов колега пък кара на зиг-заг за забавление без изобщо да се притеснява, че застрашава безопасното движение.

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.