Трети ден, смогът е още по-ниско и по-гъст. Въздухът е десетки пъти над безвредните граници. Горенето и трафика продължават. Зелен билет или безплатен транспорт няма.
Общината призовава гражданите да ползват градския транспорт и парламента да гласува закон за криминализиране на горенето, ще правят и проверки, за които признават, че нямат нужния ефект.
Източник: "airsofia.info"
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!