Влогър умря на живо в мрежата, след като яде отровни насекоми и гущери (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
24.07.2019 11:03
55
0

Една от най-новите интернет сензации в Китай почина след като яде отровни насекоми и гущери на живо пред стотици потребители в социалната мрежа, пише Ladbible.

 

 

СЕЛФИ ПОКОЛЕНИЕТО НА СПОРТНО СЪБИТИЕ (ВИДЕО)

 

 

35-годишният китаец имал 15 000 последователи и пускал видео на живо всяка вечер. В опит да увеличи броя на последователите си, той започнал да върти колело "на късмета" със закачени различни продукти – оцет, яйца, бира, чист алкохол, червеи, стоножки и други видове насекоми. Той изпивал и изяждал всичко, което се падне на колелото.

 

 

СЕЛФИТО Е ПЕТ ПЪТИ ПО-СМЪРТОНОСНО ОТ НАПАДЕНИЕТО НА АКУЛИ (ВИДЕО И СНИМКИ)

 

 

""

 

 

Последното му живо включване било на 18 юли, когато той се снимал да яде отровни стоножки, насекоми и гущери „Гекон“.

 

 

""

 

 

Мъжът е намерен мъртъв в апартамента си в Хефей, провинция Аунхуи от неговата приятелка. Полицията потвърди, че са го намерили в стаята му без никакви жизнени признаци. Намерили също и хранителните продукти, които той консумирал.

 

 

""

 

Влогърът не е първият, който е загуби живота си заради „лайфстрийм“ в социалните мрежи. Още през 2017 г. Ву Йонгнинг от Китай умира, след като падна от 62-етажа, а смъртта му също е улевена от камерата на компютъра.

 

 

Източник: Ladbible

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.