Камион на почистващата фирма „Титан“ мие и колите покрай улиците в софийския кв. „Младост“. Тази абсурдна ситуация засне на видео жителка на столицата я публикува във Фейсбук.
„Няма да разказвам как жизнерадостната девойка си изпълняваше волно съчетание с маркуч и демонстрираше различни видове шадраванчета, нито как пръскаше минаващите автомобили и пешеходци - част от представлението ѝ се вижда във видеото. Тези хора просто отчитаха дейност, разхищаваха вода и харчеха едни пари. Демонстративно.“
Авторката на видеото, заснето на 3 юли, го публикувала в социалната мрежа, след като не успяла да се свърже със столичната община и инспектората към нея, за да подаде оплакване.
След като видяното бе „обнародвано“ обаче, общинските служители са побързали да глобят почистващата фирма за случая – със 100 лева, съобщи авторката.

За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!