Кучето наистина е най-добрият приятел на човека.
Това куче го доказва. То ревностно пази момчето, което му е стопанин, да не го събудят. Какъв добър приятел!
Кучето наистина е най-добрият приятел на човека.
Това куче го доказва. То ревностно пази момчето, което му е стопанин, да не го събудят. Какъв добър приятел!
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!