На трето място в класацията ни Гледам и не вярвам на ушите си се нарежда този японски ритуал за гонене на зли сили. Условно го наричаме японски Никулден, защото наливат вино в устата на шарана.
Гледаме и не вярваме на традициите им.
На трето място в класацията ни Гледам и не вярвам на ушите си се нарежда този японски ритуал за гонене на зли сили. Условно го наричаме японски Никулден, защото наливат вино в устата на шарана.
Гледаме и не вярваме на традициите им.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!