Йорданка Фандъкова ще се кандидатира за нов мандат

Йорданка Фандъкова ще се кандидатира за нов мандат

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
02.09.2019 11:47
55
0

Йорданка Фандъкова ще се кандидатира за нов мандат на местните избори, пише Dir.bg.

 

 

Столичният кмет обяви това при проверка на строителството на участък от пет километра от третата линия на метрото от Орлов мост до метростанция "България", която се намира на бул. "България" и бул. "Акад. Ив. Гешов".

 

 

"София се развива през последните десет години и се променя не с приказки, а с много работа. Отново ще заложа на ясен и точен график за работа, който включва нови проекти и идеи, нови хора и енергия", каза Фандъкова.

 

 

Тя обяви, че си е поставила три големи задачи за следващия период на управление - работа по кварталите, превръщане на София в зелен и чист град и дигитализация.

 

 

Кметските избори ще се състоят на 27 октомври.

 

 

Източник: Dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.