Трафикът към граничните контролно-пропускателни пунктове "Капитан Андреево" и „Лесово“ е интензивен, а преминаването на товарните автомобили е затруднено, съобщават от МВР, цитирани от Дарик.

Причините са предприетите ремонти от турска страна и спиране на системите им за около 2 часа на обяд.
.jpg)
Във връзка с това от българска страна временно се спира движението на товарни автомобили към южната ни съседка още на територията на областите Хасково и Стара Загора. След това ще започне поетапното пропускане на камионите към съответните гранични пунктове.
[embed]https://www.facebook.com/100001180874696/videos/2334738009908872/?t=3[/embed]
Изнервени шофьори публикуваха в социалните мрежи симки и видеа с километричните опашки на границата.
Източник: Дарик
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!